Skip to main content

Tým

Krotíme svět finančních produktů

Matěj

Rád chodím po horách
Profesionální prokrastinátor
Třicátý v badmintonové lize

Kačka

Jsem univerzální sportovec
Přehnaný detailista
Pořád vysmátá

Již přes 300 klientů se s námi vydalo do džungle finančního světa

Ráda bych vyzdvihla práci Kateřiny Špačkové, která je velmi nadstandardní. Slečna Špačková je spolehlivá, vstřícná a spolupráce s ní byla na velmi vysoké úrovni. Vždy nám dobře poradila, zařídila vše potřebné okolo hypotéky i pojištění. Díky ní jsme ušetřili spoustu peněz a energie. Jde o typ člověka, kterému můžete důvěřovat na plné čáře. Tímto jí ráda poděkovala za všechno, co pro nás udělala.

Nikola HozováFrenštát pod Radhoštěm

S panem Jenčkem spolupracuji už delší dobu. Nejdříve mi vytvářel penzijní plán a později jsem se na něj obracel i s tvorbou rezervy pro mou dceru. Schůzka je vždy velmi příjemná. Pan Jenčke je přátelský a vždy dobře naladěný. Pokaždé když se potkáme a konzultujeme aktuální dění, něčím mě obohatí.

Lukáš MichelLuhačovice, 38 let

Byl jsem ve třech bankách, než jsem oslovil Matěje a přístup se nedal srovnat. Slečny na pobočkách měly asi jedno 30minutové školení o investování. Za to Matěj má know-how opravdu na vysoké úrovni, sjednal mi slušnou slevu na vstupním poplatku, a ještě má k dispozici i daleko větší výběr fondů. Můžu jen doporučit.

Jan BabinecRožnov pod Radhoštěm, 43 let

Spolupráce s panem Jenčkem byla bezva. Pod pojmem investování jsem si představovala spořící účet a penzíjko, ale pan Jenčke mě vyvedl z omylu. Vše mi vysvětlil a vytvořil mi investiční plán, který zatím vychází přesně podle předpokladu. Celá spolupráce se nesla ve velmi profesionálním, ale hlavně přátelském duchu a tímto bych mu za to chtěla poděkovat.

Marie PolonyiováUherské Hradiště, 47 let

Už je to pár let, co mi Matěj pomáhal realizovat první investici do akciových fondů, při které mi sdělil řadu principů, kterých bych se měl při investování držet. Ani nespočítám, kolik času, nervů a peněz mi tím ušetřil, ale rozhodně můžu říct, že spolupracovat s Matějem, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí co jsem udělal.

Vitězslav HradilOstrava, 52 let

Náš příběh

Pojem „finanční poradenství“ je v dnešní společnosti brán skoro jako sprosté slovo.

Spousta finančních poradců byli a jsou motivováni primárně ziskem, a ne pomocí klientovi, který vždy musí být na prvním místě.

Proto Vás rádi přesvědčíme, i pokud jste člověk, který nechce o finančním poradenství ani slyšet, že tato služba je velice důležitá, a že chyba není na straně profese, ale na straně jednotlivců.

Nechte nás Vám ukázat že to jde i jinak.

Jsme přátelé z branže a již při studiu na ekonomické škole, nás zaráželo, jak málo se většina lidí dokáže orientovat ve finančním světě navzdory tomu, jak je tato orientace a znalost důležitá pro správné hospodaření s financemi. Navzdory tvrzení, že peníze nejsou vše, pro ně většina z nás obětuje spoustu své nejcennější komodity. Čas.

Proto si myslíme, že je extrémně důležité, mít někoho, kdo nám poradí, jak s penězi zacházet. A právě proto vznikl PROFITEAM, aby si každý, kdo nemá čas trávit měsíce hledáním nejlepší nabídky finančního produktu mohl jednoduše domluvit schůzku a nechat nás se o vše postarat. 

Pojem „finanční poradenství“ je v dnešní společnosti brán skoro jako sprosté slovo. My na tomto smutném faktu nemůžeme globálně nic změnit, avšak nám obecně tato služba přijde skvělá hlavně když si uvědomíme, že za mě může někdo víceméně z domova vše vyřídit a já nemusím shánět po pobočkách nejlepší nabídku. Někdo kdo zná fungování celého trhu a není hlouběji motivován (tak jako samotní zaměstnanci jednotlivých společností na pobočce) tvrdit, že právě tato společnost je nejlepší. Pokud opravdu není. Tento koncept služby se nám vždy velmi líbil, avšak nelíbil se nám přístup lidí, kteří tuto službu nabízeli. Buď se jednalo o nedostatečné vzdělání a znalosti finančního poradce nebo jeho morální nedostatek. Spousta finančních poradců byli a jsou motivováni primárně profitem, a ne pomocí klientovi, který vždy musí být na prvním místě.

Proto Vás rádi přesvědčíme, i pokud jste člověk, který nechce o finančním poradenství ani slyšet, že tato služba je velice důležitá, a že chyba není na straně profese, ale na straně jednotlivců, kteří ji bohužel vykonávají a především vykonávali v dobách, kdy nebyla dostatečná regulace ze strany ČNB. 

Kariéra

Přidejte se do týmu!

Máš zálibu ve finančním světě?

Baví tě studovat, jak umí peníze na finančním trhu pracovat?

Jsi ochotný/á vytvořit klientovi dle nejlepšího svědomí kvalitní portfolio finančních produktů bez ohledu na vlastní zájmy?

Nebo chceš jen praxi ke studiu ekonomie na vysoké škole?

Ano? Potom hledáme právě tebe!

Jak to v našem týmu funguje?

 

Budeš OSVČ, nikoli zaměstnanec. Výdělek je přímo úměrný tvým schopnostem a odvedené práci, tedy i 0 Kč měsíčně. Pokud ovšem chceš makat, výdělek není zastropován, nemusíš se bát, že to funguje jak v korporátu. Tvůj manažer je tvým leadrem a ne bossem. Čím více se ti daří, tím více máš benefitů a odměn. 

Nemáš žádné zkušenosti? Toho se vůbec bát nemusíš, právě naopak. Předáme ti veškeré informace o produktech a komunikaci s klientem, které máme. Celé naše know-how dostaneš zdarma. Bude se s tebou potkávat jeden z manažerů, který tě všechno bude postupně učit, vysvětlovat a bude se ti věnovat minimálně jednou týdně individuálně. Dále budeš moci chodit na naše školení, pro rozšíření produktových i soft skills dovedností. Školení jsou pro spolupracovníky zdarma a jsou minimálně jednou týdně. Zakládáme si na kvalitě, a proto budeš za klienty puštěn až ve chvíli, kdy si budeme stoprocentně jisti, že jsi připraven. Manažer s tebou bude stále i v této fázi spolupracovat, chceme udržovat kvalitu, proto musí být vše perfektní. 

Prací v našem týmu se ničemu nezavazuješ, pokud se ti bude líbit co děláme, budeš s námi pokračovat. Pokud ne, můžeš kdykoli bez placení jakýchkoli „skrytých“ doplatků za kurzy odejít. Jediné, co ti zůstane je závazek za nesdělování osobních údajů klientů a zákaz poskytovaní našich podkladů třetím osobám. 

S čím můžeš klientům pomoct?

Domluvíš si s klientem první schůzku, kterou nazýváme „analýza“ 

Cílem této schůzky je zjistit klientovy potřeby, požadavky a případné tužby, dosažitelné pomocí finančních produktů.

Následuje schůzka druhá neboli „projekt“ 

Ukážeš klientovi jeho současné finanční produkty neboli „současný stav“ a poté ukážeš, jak a co by se dalo případně vylepšit, nebo přidat do jeho portfolia. Říkáme tomu „optimální stav“

V případě klientova zájmu nastává „realizace“

Realizace je poslední krok vaší spolupráce, znamená tvorbu a podpis smluv. 

Realizace je ovšem posledním krokem spolupráce krátkodobé, my si zakládáme na dlouhodobosti. To znamená dlouhodobou spolupráci s klientem. Tato dlouhodobost spočívá v pravidelné kontrole a případné aktualizaci klientova portfolia a pravidelné komunikaci. (+ být klientovi vždy po ruce).

S námi se ve finanční džungli neztratíte.

© ProfiTeam 2022

© ProfiTeam 2022