Skip to main content

Pojištění auta

Kvalitně pojištěný dům, byt i auto je základ.

Chtěli byste si pojistit nové auto, nebo se podívat, zda na stávajícím povinném nebo havarijním pojištění neplatíte více než je potřeba, a jestli vůbec vám kryje veškeré rizika, které můžou nastat? 

Povinné ručení

Povinné ručení, jak již název napovídá je povinné ze zákona a proto bez něj nesmíte na silnici. V případě, že povinné ručení nemáte se vystavujete riziku pokut a také tomu, že případné škody budete muset uhradit z vlastní peněženky. Z povinného ručení se platí škody, které způsobíte druhým osobám, a to na majetku nebo na zdraví. Ze zákona kryjí pojišťovny z povinného ručení újmy na majetku a zdraví až do výše 35 milionů.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je nepovinné pojištění, které chrání vaše vozidlo před škodami vzniklými v důsledku odcizení vozidla, havárie, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo v případě živelných pohrom. Na rozdíl od povinného ručení vám v případě havárie, kterou zaviníte, pojišťovna uhradí škodu na vašem vlastním vozidle. Je tak ideálním doplněním povinného ručení, které kryje škody na vámi nabouraném vozidle.

Proč ProfiTeam?

Naše služby jsou zcela zdarma

Vše můžete vyřídit také online

Porovnáme za vás stovky institucí

Jsme naprosto otevření a upřímní

A hlavně to děláme pro vás. Jsme ProfiTeam  finanční poradenství pro lidi.

Ozvěte se nám

(i pokud se jen chcete na cokoliv zeptat)

info@mujprofiteam.cz

+420 702 006 064

Zlín, Valašské Meziříčí, Vsetín, Rožnov

    S čím vám můžeme pomoci?

    S námi se ve finanční džungli neztratíte.

    © ProfiTeam 2022

    © ProfiTeam 2022