Skip to main content

Penzijní spoření

Bezstarostný odchod do důchodu – se správným zabezpečením na stáří

Většina lidí má jasnou, pozitivní představu o svém důchodu. Odchod do penze s nízkým státním důchodem může ale s plány zahýbat. Abyste si zachovali svou životní úroveň, je třeba na důchodové připojištění myslet včas.

Zní to jako hodně práce? Nemusí být. Již několik dobře zvolených opatření člověku zajistí bezstarostný odchod do důchodu bez omezování jeho životního stylu. Která koncepce zabezpečení je pro vás tou správnou, o tom se nejlépe poradíte se svým finančním poradcem z  ProfiTeamu.

Myslete na své starší já

V důchodu strávíme průměrně 15 let svého života. Tak ať si tuto část života užijete podle svých představ. Převezměte vládu nad svými penězi a začněte se starat včas. Zabezpečený a bohatý důchod není výsadou bohatých, ale těch chytrých a připravených.

3 biliony korun se nám Čechům právě teď znehodnocují na běžných a spořicích účtech. Patříte mezi ně i vy?

Tichý žrout peněz

Státní důchod na udržení kvality života stačit nebude. A se současnou inflací kolem 10 %, která z každých 1000 Kč sebere sto korun, moc naspořených peněz na běžném účtu také nezůstane.

Máte "staré penzijko"?

Nemáte náhodou stále „staré penzijko“? Pokud jste si ho uzavírali před rokem 2013, pak určitě ano. Takzvané transformované fondy, do kterých se tenkrát investovalo, nesmí být ve ztrátě. Proto jsou velmi konzervativní a jejich průměrný výnos za posledních 10 let je méně než 1 %.

Pokud chcete lepší výnos, musíte zažádat o převedení do doplňkového penzijního spoření. Přechod je zdarma a nepřijdete ani o státní podporu, kterou jste za trvání staré smlouvy dostávali.

Proč ProfiTeam?

Naše služby jsou zcela zdarma

Vše můžete vyřídit také online

Porovnáme za vás stovky institucí

Jsme naprosto otevření a upřímní

A hlavně to děláme pro vás. Jsme ProfiTeam  finanční poradenství pro lidi.

Ozvěte se nám

(i pokud se jen chcete na cokoliv zeptat)

info@mujprofiteam.cz

+420 738 247 648

Zlín, Valašské Meziříčí, Vsetín, Rožnov

    S čím vám můžeme pomoci?

    S námi se ve finanční džungli neztratíte.

    © ProfiTeam 2022

    © ProfiTeam 2022